Opis: Opis: Opis: Opis: Logo_inek [Converted]_FUNDACJA

Fundacja Instytut Edukacji Kreatywnej INEK

 

             „Los sprzyja umysłom dobrze przygotowanym”
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   
  
Ludwik PasteurOpis: Opis: Opis: Opis: aktualnosci Opis: Opis: Opis: Opis: o nas Opis: Opis: Opis: Opis: misja Opis: Opis: Opis: Opis: warsztaty Opis: Opis: Opis: Opis: partnerzy Opis: Opis: Opis: Opis: czytelnia Opis: Opis: Opis: Opis: kontakt

 

 

Edukacyjne gry i zabawy w dzielnicy Targówek

 

18 05 2014

Dzisiejsze zabawy z łamigłówkami w ramach pikniku rodzinnego w parku bródnowskim cieszyły się niezwykłym zainteresowaniem. Przy naszym stoliku stała kolejka. Bawili się wszyscy, w wieku 2-82 lata J Zapraszamy do obejrzenia relacji w galerii.

 

 

17.05.2014

W niedzielę 18 maja prowadzimy zabawy z twórczymi łamigłówkami. Mamy łamigłówki dla osób w każdym wieku, w tym logiczne, kreatywne, detektywistyczne, zręcznościowe, przestrzenne, arytmetyczne, plastyczne, iluzje, i tak dalej J Jesteśmy częścią gry edukacyjnej „zGRAna Rodzina”, w której biorą udział rodzice z dziećmi i mogą wygrać nagrody!

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału. Gwarantujemy dobrą zabawę.

 

 

26.04.2014

Fundacja INEK była jednym z pięciu punktów zbierania odznak. Gra edukacyjna „Człowiek” w Parku Bródnowskim cieszyła się dużym zainteresowaniem mimo deszczowej pogody. Dzieci losowały zadania według trudności: łatwe, średnie, trudne i według podziału: wiedza, umiejętność. Wśród zadań znalazły się takie jak: posłuchaj bicia swojego serca z użyciem stetoskopu, skomponuj składniki krwi, ułóż organy wewnętrzne we właściwych miejscach, zmierz długość jelita cienkiego i grubego. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

 

 

06 04 2014

Od kwietnia Fundacja INEK rozpoczyna współpracę z VIII Ogrodem Jordanowskim na warszawskim Targówku. Najbliższe wydarzenie to „Motoserce – motocykliści oddają krew” – 26.04.2014
w Parku Bródnowskim.

 

 

 


Opis: Opis: Opis: Opis: strona glowna